Apartmán Ferrina - Splnený Sen!  Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality ubytovania v New Yorku!

Apartmán Ferrina - Bývajte v New Yorku za cenu ktorej neodoláte!

Úchvatne pulzujúci New York a Vy ste ho ešte nevideli!

Kontakt

Sú sny, ktoré sa ešte dajú splniť !

Apartmán Ferrina - ubytovanie priamo v New Yorku

Apartmán Ferrina sa nachádza na:

St. George

Staten Island, New York 

 

Pre bližšie informácie môžete volať v čase od 12:00 - 22:00 na bratislavské telefonné číslo

 +421 2 3305 6629                                                                                                        

 

alebo písať na emailovú adresu

info@apartmanferrina.sk

 

Google map: St.George, Staten Island, NY, Spojené štáty americké

Ako sa dostanete do Apartmánu Ferrina

Ako sa dostanete do Apartmánu Ferrina

Z letiska JFK:

-jednoduchší, ale finančne náročnejší spôsob je nastúpiť na JFK na taxik. Cena je fixná a jednotná z JFK na Dowtown Manhattan k budove Staten Island Ferry. Na Staten Island Ferry sa zadarmo preplavíte do St.George - Staten Island. Tu si môžete zobrat miestny taxík, alebo ísť peši (cca 10 minút chôdze)                                                                          Yellow Cab - oficiálny taxík má cenu z JFK na Manhattan $58. Je to jednotná, fixná cena a je to cena z JFK na ľubovoľné miesto na Manhattane. 

 

-ak zvolíte lacnejší spôsob, tak muíte ísť Airtrainom z JFK k zastávke metra linky A. Na metro linky A musíte nastúpiť na smer Manhattan a vystúpit na zástavke Fulton Street na Manhattane, kde prestúpite na metro linky 5 smerom do Brooklynu a budete cestovať dve zástavky. Vystúpite na zástavke Bowling Green, ktorá je v tesnej blízkosti Staten Island Ferry. So Staten Island Ferry sa zadarmo preplavíte do St.George - Staten Island. Tu si môžete zobrať miestny taxik, alebo ísť peši (cca 10 minút chôdze)                                                                                                                  Jedna jazda metrom, alebo autobusom na osobu stoji $2,50. Musíte si kúpiť Metro kartu.  Metro kartu môžete použiť v limitovanom čase na jeden prestup na z metra na autobus, alebo naopak.

Rýchly kontakt

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie