Apartmán Ferrina - Splnený Sen!  Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality ubytovania v New Yorku!

Apartmán Ferrina - Bývajte v New Yorku za cenu ktorej neodoláte!

Úchvatne pulzujúci New York a Vy ste ho ešte nevideli!

Dobré je to, na čo zostávajú spomienky...

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Eva a Pavel 25.11.2014 15:52:34

Měli jsme s kamarádem tu čest strávit neuvěřitelný týden v New Yorku a k našemu nadšení se počítalo i ubytování v apartmánu Ferrina. Krásné, čisté prostředí v klidné čtvrti. Apartmán byl moc pěkný, vše bylo čisté, v koupelně voňavé ručníky, kuchyň plně vybavena, vše tak jak má být. Management apartmánu neuvěřitelně přátelský a ochotný! Všem doporučuji využít tuto možnost. Do budoucna se budu určitě velmi ráda vracet a s čistým svědomím dále doporučovat tento apartmán. Moc děkujeme!!!

Romana a Michal 23.11.2014 14:13:44

Vynikajúce ubytovanie s bezproblémovou dostupnosťou a v nádhernom prostredí. Bola to naozaj vynikajúca dovolenka, na ktorú budeme mať krásne spomienky. Ubytovanie bolo báječné - čisto, kľud, vynikajúca cena, ani sa nám nechcelo ísť domov. Odporúčame každému, kto má záujem ísť navštíviť NYC. Bolo vidieť, že majitelia dávajú svojím zákazníkom maximálnu starostlivosť. Určite využijeme služby apartmánu opäť :)

Fedor Hnát 28.10.2014 10:10:42

Poďakovanie.V apartmáne Ferrina sme boli ubytovaní 7 dní.Veľmi seriózne jednanie pri vybavovaní nášho dobrodružstva do NY bol základ úspechu celej akcie. Sme veľmi spokojní s ochotou manažmentu apartmánu, pomohli nám zabezpečiť návštevy na hokejoch NHL v New Jersey, Rangers a Islanders. Fantastické zážitky z hokeja, ukázali nám miesta v NY kde cestovné kancelárie nechodia.Kvalitné ubytovanie,rodinné prostredie,ochota a pochopenie to je kvalita ľudí z tohto apartmánu a všetko v slovenčine.Ešte raz pekne ďakujeme za úžasné zážitky z NY na ktoré sa spomína celý život. Fedor Hnát s priateľmi.

Lucie Hamplová 22.10.2014 11:17:08

Perfektní! Děkujeme majitelům za skvělý servis.Čisťounký apartman v klidném místě se skvělou paní domácí:o).Moc a moc vzpomínáme, rádi se vrátíme zpět.Zkrátka 100 bodů :o)!!! Lucka.

Tatiana 5.10.2014 00:34:15

Pre Európana let cez rozsiahly Atlantik bol zážitkom a následne zmes farieb, vôní a ruch New Yorku sme si v septembri naplno vychutnávali. Prispeli k tomu plným priehrštím rodáci-Slováci, naši domáci, ktorí nám vytvorili svojim ubytovaním tiché a príjemné zázemie, kde sme si po nekonečných prechádzkach New Yorkom zložili svoje unavené kosti... Ďakujeme, radi prídeme aj nabudúce.

Katka 2.10.2014 09:44:12

Ďakujeme za možnosť príjemného ubytovania v pokojnej zóne Staten Islandu, ktoré bolo vynikajúcim vyvážením k rušnému mestu. Plavba okolo sochy Slobody dvakrát denne ráno aj v noci a nezabudnuteľné výhľady na Manhattan dodali nášmu pobytu osobitné čaro. K tomu milí, ústretoví a ochotní domáci - jednoducho dôvod vrátiť sa znova a odporúčať ďalej.

Andrea 4.9.2014 05:19:44

Ďakujeme za spríjemnenie nášho pobytu. Samozrejme budeme radi, keď budeme môcť využiť Vaše služby aj nabudúce.

Hana 4.9.2014 05:17:51

Dovolenou jsme si užili, už jsme zpátky doma , plni zážitků. Váš apartmán budeme doporučovat.

Ria 2.9.2014 20:58:36

Cisto,ticho,nadherne prostredie.Prijemna plavba s okuzlujucim pohladom na Sochu Slobody a Manhattan.Krasny,cisty apartman v tichom prostredi.Velmi dobre padlo vecerne posedenie pri vine vonku v prirode.Velmi odporucam!!Viem to porovnat predtym sme byvali lacnejsie a museli sme sa delit s cudzimi ludmi o sprchy,zachod a kuchynu.Je to neporovnatelne vyssi standard ubytovania.

Milan 4.8.2014 05:39:00

Vynikajúca dovolenka. Výborné ubytovanie a možnosť komunikácie po slovensky. Ubytovanie v tichej časti Staten Islandu a výborná doprava lodou zadarmo na Manhattan. 5 minút na lod a perfektný výhľad na Manhattan. Bez potreby mať auto, super spojenie metrom po Manhattane. perfektná dostupnosť na divadlo, muzikál,pamiatky a šport. Odporúčam a rád sa tam vrátim.

Grafická Kniha Návštev

Grafická Kniha Návštev

Grafická Kniha Návštev

Grafická Kniha Návštev

Grafická Kniha Návštev

Grafická Kniha Návštev

Grafická Kniha NávštevGrafická Kniha Návštev

Grafická Kniha Návštev

Anketa

Čo Vás najviac zaujíma v New Yorku

Prihlásenie