Apartmán Ferrina - Splnený Sen!  Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality ubytovania v New Yorku!

Apartmán Ferrina - Bývajte v New Yorku za cenu ktorej neodoláte!

Úchvatne pulzujúci New York a Vy ste ho ešte nevideli!

Dobré je to, na čo zostávajú spomienky...

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Zuzana 2.8.2014 18:27:06

Hľadali sme dobré ubytovanie v NY. Boli sme nároční. Chcli sme byt blízko nákupných centier, blízko Mathatanu, v kľudnom prostredí a mnoho iných požiadavok. Našli sme. Všetky sa splnili. Toto ubytovanie hodnotím ako super. Veľmi ľutujeme, že sme boli len týždeň. Tento apartman sa dá využiť na dlhšie, ak sa včas objedná. V čase lacných leteniek, či zimných a letných výpredajov.

Maja 20.7.2014 04:56:38

Super! Vrelo odporúčam!!. Boli sme v máji „babská jazda“ – 4 kolegyne na nákupy. Nakúpili sme tak dobre, že sa nám o tom ani nesnívalo. Nielen pre seba ale aj pre celú rodinu. Len treba ísť aspoň na týždeň (my sme boli na 5 dní a nestačilo). Chystáme sa znovu po novom roku (zimné výpredaje), keď je dobrá cena leteniek aj ubytovania (130 dolárov pre 4 osoby). - ubytovanie – kde nájdete bývanie za 24 euro na noc a osobu a pritom je tam čisto, ticho, bezpečne a máte svoje súkromie. - lokalita – 10 minút pešo na Ferry, s krásnym pohľadom na Sochu Slobody a Manhattan ( pri východe či západe slnka - krásne fotky). - majitelia – dobre poradili kde nakupovať lacno a značkovo a k tomu všetkému v slovenčine. Maja

Peter 15.6.2014 10:01:13

Príjemní ľudia i ubytko, veľa kultúrnych a športových zážitkov, zo Staten Islandu celý deň a celú noc zadarmo loď na Manhattan, úžasná dovolenka.

Boris 14.6.2014 05:58:18

Bolo skvelé mať základňu pre výlety v New Yorku a okolí v tichom a čistom prostredí a môcť komunikovať po slovensky. Radi sa vrátime a ostatným odporúčame.

Peter 25.5.2012 17:23:28

Vynikajúci zážitok. Proste fantastické.

Grafická Kniha Návštev

Grafická Kniha Návštev

Grafická Kniha Návštev

Grafická Kniha Návštev

Grafická Kniha Návštev

Grafická Kniha Návštev

Grafická Kniha NávštevGrafická Kniha Návštev

Anketa

Čo Vás najviac zaujíma v New Yorku

Prihlásenie